Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime

Golfhäftet se mění na Golfamore

Cestování za golfem je pro mnoho hráčů nejen způsobem, jak si užít hru na nových a zajímavých hřištích, ale také způsobem, jak objevovat nová místa a kultury. A s Golfamore máte možnost si užít tento zážitek za mnohem nižší cenu.

 

Golfamore je služba, která poskytuje hráčům možnost hrát na více než 1200 hřištích po celé Evropě za zvýhodněnou cenu. Díky této službě získáte 50% slevu na běžnou cenu za golfové fee na všech zapojených hřištích, a to na první hru bez omezení počtu hřišť. V programu jsou zahrnuty země jako Španělsko, Portugalsko, Německo, Skandinávie, Spojené Království (Anglie, Wales a Skotsko), Irsko či Itálie. Seznam všech hřišť zapojených do programu naleznete na oficiálních stránkách Golfamore zde.

 

Jak funguje Golfamore? Stačí zakoupit kartu, která platí po celý rok, a následně ji předložit na recepci hřiště, které je zapojeno do programu. Výhodou Golfamore je, že neexistuje žádné omezení na počet použití karty, takže ji můžete využít na libovolném počtu hřišť.

 

Karta Golfamore, dříve známý jako Golfhäftet, je již v prodeji v digitální formě, což znamená, že si můžete výhody karty čerpat téměř okamžitě. Digitální verze Golfamore je snadno použitelná na mobilních telefonech a tabletech a zahrnuje funkce jako navigace na hřiště, informace o hřišti a mnoho dalšího.

 

Pokud jste golfista a plánujete cestovat po Evropě, Golfamore je skvělou volbou pro vás. S touto kartou můžete objevovat nová a krásná golfová hřiště za mnohem nižší cenu, a to je zážitek, který stojí za to zažít.

Takže neváhejte a objevujte nové krásy golfových hřišť v Evropě s Golfamore. Kartu Golfamore si můžete zakoupit na TeeTime.cz za 1399 Kč zde v našem marketu.

Koupit kartu

Chcete přispívat na náš blog?

Ozvěte se nám!

Radek Srb
+420 602 121 089 | radek.srb@teetime.cz

Bloguj o golfu

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací