Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime

BMW Time: Druhý díl - Take away

Další díl série BMW TIME, která propojuje lásku a vášeň ke golfové hře a luxusním elektrickým vozům značky BMW, je tady! S golfistkou a trenérkou Šideri Váňovou jsme si tentokrát posvítili na “TAKE AWAY”. Co to znamená?  Jde o tzv. NÁPŘAH neboli ODTAŽENÍ HOLE OD MÍČKU. Vypadá to jednoduše, ale je to celkem věda. Pusťte si video a věříme, že díky spoustě triků a rad se do míčku nejen pokaždé trefíte a vaše nervy udržíte na uzdě, ale také si vychutnáte ten příjemný zvuk odpáleného míče a vaše srdce zaplesá. Tak hurá hůl do ruky a jde se na to. 

Sledujte náš YouTube kanál, přihlaste se k odběru našeho TeeTime News a buďte s námi u každého nového dílu. Připraveni na jízdu plnou adrenalinu a golfu? Klikněte na PLAY a nechte se unést…

A čím se za sportovními výkony dopravit? Rozhodně dobrou volbou bude BMW iX1. Jeho charakter je suverénní, sportovní, ale i zároveň vysoce praktický. Naložíte do něj bez problémů bagy pro celou vaši rodinu.

Těšit se můžete na dalších 10 dílů, kde vám společně s českou golfovou trenérkou, hráčkou Ladies European Tour, Šideri Váňovou budeme odhalovat spousty rad, tipů a golfových vychytávek, co se vám rozhodně budou hodit.

V první polovině video série vysvětlujeme, jak má správně vypadat držení, postoj, nápřah, downswing, impact a finish a ke každé této části přidáváme určitý dril pro co nejefektivnější výsledek. První minuta je věnovaná švihu, druhá minuta drilu. Nenechte si ujít ani minutu!Chcete přispívat na náš blog?

Ozvěte se nám!

Radek Srb
+420 602 121 089 | radek.srb@teetime.cz

Bloguj o golfu

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací