Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime
  • Golf
  •  / 07.11.2023

YEDNO pivo pijí i golfisté, proteinové, nealko s přirozenou pivní hořkostí

YEDNO představuje první český nealko craft s přirozenou pivní hořkostí. Autentická chuť řemeslného piva bez alkoholu. Toto pivo je ideální pro ty, kdo chtějí požitek z piva, ale zůstat střízliví. Je výborné po sportu, neboť nezatěžuje výkon a podporuje regeneraci, neovlivňuje myšlení a nezpůsobuje pocit viny.

Golf je sport, který vyžaduje nejen technickou dovednost a taktické myšlení, ale také fyzickou kondici a rychlou regeneraci. V poslední době se mnoho golfových profesionálů i amatérů obrací na moderní nutriční řešení, aby udrželi svou hru na nejvyšší úrovni. Udržte ji s prvním českým nealkoholickým craftovým pivem s proteinem ve vašem bagu. Značka YEDNO to dokázala.

YEDNO je unikátní produkt, který přináší to nejlepší, autentickou chuť řemeslného piva bez účinků alkoholu. Představuje ideální volbu pro sportovce, včetně golfistů, kteří hledají cestu, jak podpořit svou regeneraci a udržet si čistou mysl.

Význam regenerace a proteinu v golfu

Po náročném dni na golfovém hřišti je klíčové, aby se tělo rychle regenerovalo. Efektivní regenerace znamená, že můžete rychleji obnovit svou fyzickou i mentální kondici a vrátit se k dalšímu tréninku nebo hře. Protein je základní stavební kámen svalů a jeho dostatečný příjem je nezbytný pro opravu a růst svalové tkáně, která je během hry namáhána.

YEDNO: Přínos pro golfisty

YEDNO jako nealkoholické pivo s přidaným proteinem nabízí možnost, jak doplnit tělo o nutričně bohatou složku bez zatížení negativními účinky alkoholu. Tento inovativní nápoj může pomoci zlepšit regeneraci svalů po fyzickém výkonu, aniž by ovlivnil mentální schopnosti, což je pro golfisty zásadní.

Chuť, která motivuje

Nechte se osvěžit nejen unikátní chutí YEDNO, ale i vědomím, že podporujete svůj tělesný i duševní výkon. S ovocnými tóny a plnou hořkostí, která je typická pro craftová piva, YEDNO osloví i ty nejnáročnější golfisty, kteří hledají nejen chutný, ale i funkční nápoj.

A co říci závěrem?

V době, kdy golfisté hledají nejlepší možné způsoby, jak zlepšit svůj výkon a regeneraci, přichází YEDNO jako inovativní a chutná alternativa k tradičním sportovním nápojům. Navštivte YEDNO.cz a objevte, jak tento nealkoholický craft s proteinem může pomoci nejen zlepšit vaši hru, ale i obohatit váš po-tréninkový rituál.Chcete přispívat na náš blog?

Ozvěte se nám!

Radek Srb
+420 602 121 089 | radek.srb@teetime.cz

Bloguj o golfu

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací