Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime

Vánoční dárek s GOLFAMORE

Potěšte sebe nebo své blízké kartou Golfamore pod stromeček a navíc dárkem k nákupu. Do 24. 12. 2023 získáte při nákupu 2 karet Golfamore dárek dle svého výběru. Letos je na výběr ze šesti skvělých dárků, ale platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, takže nakupte ještě dnes, abyste si zajistili svůj oblíbený dárek!

S kartou Golfamore můžete hrát golf za poloviční green fee na více než 1300 golfových hřištích ve více než 20 zemích Evropy. Pokud jste si již zakoupili kartu Golfamore pro sebe, jistě se najde někdo, kdo miluje golf stejně jako vy, komu můžete kartu Golfamore darovat. Proč ne jako vánoční dárek? Perfektní dárek pro golfového nadšence!

Co získáte nákupem karty na sezónu 2024?

Nákupem dvou karet máte nárok na 1 DÁREK dle vlastního výběru. Výběr probíhá dle instrukcí z e-mailu. Vybírat můžete z: čepice, kšiltovka, headcover, ručník.

Hrajte na některých z nejlepších hřištích ve Španělsku, Portugalsku, Německu, Skandinávii, Spojeném Království (Anglii, Walesu a Skotsku), Irsku, Itálii, ale i u nás v ČR s 50% slevou na green fee.

Karta Golfamore, dříve známá jako Golfhäftet, je již v prodeji v digitální formě, což znamená, že si můžete výhody karty čerpat téměř okamžitě. Digitální verze Golfamore je snadno použitelná na mobilních telefonech a tabletech a zahrnuje funkce jako navigace na hřiště, informace o hřišti a mnoho dalšího.

S kartou Golfamore je možné využít 50% slevu na každém z partnerských hřišť pouze jednou.

Jak funguje Golfamore? Stačí zakoupit kartu, která platí po celý rok, a následně ji předložit na recepci hřiště, které je zapojeno do programu. Výhodou Golfamore je, že neexistuje žádné omezení na počet použití karty, takže ji můžete využít na libovolném počtu hřišť. Některá česká hřiště nemusí kartu akceptovat a před hrou je vhodné si akceptaci ověřit na recepci daného hřiště a nebo sledovat seznam hřišt přímo zde.

Pro aktivaci karty si jednoduše stáhněte aplikaci Golfamore z App Store nebo Google Play a budete připraveni Golfamore používat během okamžiku.

HEZKOU HRU!


Golfamore 2024

 

1 399 CZK

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací