Jaké jsou základní údery krátké hry a jak je trénovat? První díl Golfové Akademie TeeTime je venku!
Je to tady! Golfová Akademie TeeTime: Čas na přesnost odstartovala a hned v prvním díle se zaměříme na to nejdůležitější – základy krátké hry.
Díky Course Managementu jsme schopni ušetřit na hřišti velké množství ran. V novém díle se s námi Šideri podělila o 4 důležité tipy, jak se správně rozhodnout, tak, abychom si na hřišti ušetřili co nejvíce zbytečných ran. Pojďme se na ně společně podívat.
Pokud bude jamka navrtaná v levém rohu greenu a vlevo bude také voda, nesnažíme se hrát po vlajce, ale snažíme se umístit balón na střed greenu a nebo zahrát ránu na jeho pravou část, či miss na pravou stranu. Většina amatérských hráčů si mnohdy myslí, že tu ránu zahrají třeba na více pokusů, ale často se potom stane, když jde hráč hlava nehlava přímo po jamce, že pod tlakem není schopen zahrát několik konzistentních ran za sebou a míček skončí ve vodě. Můžeme tedy říci, ať už je jamka na greenu navrtaná vlevo či vpravo, snažíme se hrát na střed greenu nebo na tu opačnou část, kde ta vlajka není.
To stejné platí, když se dostaneme například po špatné ráně do lesa. Spoustu hráčů se v tomto případě snaží za každou cenu dostat nejrychlejší cestou míček ke greenu, často ale potom naopak skončí v ještě těžší situaci. A proto vždy platí, snažme se hrát hlavou. Ani profíci se často nepouštějí do hrdinských shotů, protože i když risk je zisk, musíte mít opravdu konzistentní švih, abyste si mohli dovolit riskovat.
Zde hráči také často ztrácejí spoustu ran.Spoustu lidí si podvědomě stoupá s odpalištěm a častokrát míří mimo fairway nebo občas dokonce i mimo odpaliště.
Pokud nemáme den, nefunguje nám driver, dřevo, ztrácíme rány a stále se snažíme hrát driverem, nebojme si vzít železo a nepokoušet se takové dny zlomit. I v těchto chvílích se většinou vyplácí dát ego na stranu a hrát konzervativní golf.
Sledujte náš seriál na YouTube a podívejte se na Course Management v praxi.
Kromě Course Managementu tam také najdete, jak na správné tempo švihu, jak zabránit slice, jak správně na impact, z vrcholu dolů nebo do vrcholu nápřahu a všechny další fáze správného golfového švihu. Nenechte si ujít skvělé tipy pro zlepšení techniky vašeho švihu a vaší herní strategie!
Je to tady! Golfová Akademie TeeTime: Čas na přesnost odstartovala a hned v prvním díle se zaměříme na to nejdůležitější – základy krátké hry.
Arnold Palmer – legenda golfu a mistr přesnosti, jehož ikonický podpis inspiroval vznik exkluzivní kolekce per Parker x Arnold Palmer Signature Edition. Přečtěte si, čím jsou tato pera tak speciální.
Vaše oblíbená Golfamore přichází s jedinečnou akcí – k nákupu karty si můžete vybrat dárek podle svého vkusu! Tuto nabídku lze využít jak na Golfamore, tak na Golfamore PLUS do 24. 12. 2024!
Připravte se na návrat oblíbené edukační série: Čas na přesnost - kterou vás provedou Jan Cafourek a Svatopluk Býma. Zjistěte, jak zlepšit svou krátkou hru a trénink mimo golfové hřiště. Golfovou Akademii vám přináší váš partner v přesnosti Klenotnictví Dušák.
Po - Ne: 8:00 - 13:00, 16:00 - 19:00
+420 245 007 156 teetime@teetime.czTeeTime SE
IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840
© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena
V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.