Loading...

TMR

Největší provozovatel golfových hřišť v ČR


Společnost TMR provozuje lyžařská střediska jako je Špindlerův mlýn, Ještěd, Vysoké Tatry, Jasná, rakouská střediska Mölltaler Gletscher, Ankogel, Muttereralm nebo aquaparky, zábavní parky, hotely a restaurace. Zároveň se věnuje i rozšiřování svých aktivit v golfovém prostředí. Poté, co převzala provoz dvou golfových resortů a s dalšími třemi podepsala smlouvu o spolupráci, mohou golfisté využívat produktů a služeb této společnosti na resortech: Golf & Ski Resort Ostravice, Golf Resort Kaskáda Brno, Golf Resort Olomouc, Golf Resort Skalica a Golf & Spa Resort Kunětická Hora. Více informací najdete na Central Golf Club.

Na všech těchto resortech můžete využít věrnostní program GOPASS. Je to unikátní program plný výhod a zajímavostí, který využijete ve všech střediscích TMR v 5 zemích Evropy.

Velkou novinkou je letošní propojení GOPASSU v aplikaci Tee Time! Rezervujte si online green fee i řadu dalších výhod. Stačí mít staženou aplikaci TeeTime a přímo v ní se můžete registrovat do programu GOPASS v záložce MOJE BENEFITY. Karta se automaticky uloží přímo v aplikaci. 

 

Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací