Loading...

EBALON.cz

Prožijte nezapomenutelné chvíle v oblacích, poznejte pohled na golf z jiné perspektivy...

Získat hezký zážitek nebo ho někomu blízkému darovat má velkou hodnotu. I když "pocit" není vidět, ve skutečnosti bývá mnohem trvalejší než běžné konzumní dárky. Na jakýkoliv darovaný předmět si po čase málokdo vzpomene, ale na let balonem bude jistě každý vzpomínat řadu let, často i celý život.

Nejčastěji létáme v těchto lokalitách:

  • Karlštejn
  • Konopiště
  • Posázaví
  • Český ráj
  • Kokořín a jiné

Organizování letů probíhá z důvodu proměnlivosti počasí prostřednictvím zasílání SMS 2-3 dny před plánovaným letem, ze kterých si vyberete čas a lokalitu, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Pro více informací volejte: 606 302 302

www.ebalon.cz info@ebalon.cz

Společnost Česká vzduchoplavecká, s.r.o. byla založena v roce 1999. Orientujeme se zejména na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Horkovzdušný balon, se kterým dnes pracujeme, byl nově vyvinutý a schválený do provozu v roce 2009. Je to jeden z největších, nejstabilnějších a nejbezpečnějších balonů ve střední Evropě. Tato společnost lety realizuje a je odpovědná nejen za bezpečnost, ale i za maximální spokojenost všech klientů.

Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací