Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime

BMW Time: Sedmý díl – SLICE DRIVER

Další díl série BMW TIME, která propojuje lásku a vášeň ke golfové hře a luxusním elektrickým vozům značky BMW, je tady! S golfistkou a trenérkou Šideri Váňovou jsme si tentokrát posvítili na “SLICE DRIVER”, výraz označující chybu ve švihu, kdy míč letí ze své normální trajektorie směrem do strany.

"Slice driver" se netýká specificky problému pouze u nejdelší hole v golfovém setu (driveru), která se používá při odpalu z odpaliště. Nejen, že míč hráče vystartuje doprava u praváka) nebo doleva (u leváka), ale kvůli své výrazné rotaci navíc ještě točí více doprava (doleva).

Jak vůbec takový „slice“ vzniká? Jaké jsou nečastější chyby? Co je silné držení hole a že vám při „sliced drive“ pomůže a stabilizuje hlavu hole? To a mnohem více v aktuálním díle BMW TIME.

Sledujte náš YouTube kanál, přihlaste se k odběru našeho TeeTime News a buďte s námi u každého nového dílu. Připraveni na jízdu plnou adrenalinu a golfu? Klikněte na PLAY a nechte se unést…

Na jedno nabití a co nejdál vás odveze i BMW i4 s dojezdem 590 km. Jeho sportovní duch nás přímo nadchne.

Těšit se můžete ještě na další 4 díly, kde vám společně s českou golfovou trenérkou, hráčkou Ladies European Tour, Šideri Váňovou postupně odhalujeme spousty rad, tipů a golfových vychytávek, co se vám rozhodně budou hodit.

V první polovině video série vysvětlujeme, jak má správně vypadat držení, postoj, nápřah, downswing, impact a finish a ke každé této části přidáváme určitý dril pro co nejefektivnější výsledek. První minuta je věnovaná švihu, druhá minuta drilu. Nenechte si ujít ani minutu!Chcete přispívat na náš blog?

Ozvěte se nám!

Eliška Sobotková
+420 604 297 454 | eliska.sobotkova@teetime.cz

Bloguj o golfu

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací