Loading...

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí

  • Golf
  •  / 28.05.2024

Představujeme Prague Golf Card 2024, jedinečnou nabídku, která přináší šanci hrát na čtyřech prestižních golfových hřištích v Praze a okolí. Tato karta zahrnuje šest her na vašich oblíbených hřištích Beřovice, Black Bridge Resort, Loreta Golf Pyšely a Mstětice. Je to ideální příležitost pro golfisty všech úrovní, jak si užít rozmanité herní zážitky na různorodých a krásných hřištích, která jsou zároveň součástí Golfových stezek.

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí

Aktivace a výhody Prague Golf Card

Než se vydáte na fairway, je potřeba Prague Golf Card aktivovat na webu teetime.cz pomocí čísla uvedeného na voucheru.

Prague Golf Card je k dispozici ve dvou variantách:

Detailní pohled na hřiště zahrnutá v Prague Golf Card

Beřovice

Beřovice, součást Severní stezky, nabízí osmnáctijamkové linksové hřiště s parem 72 a devítijamkovou akademií. Hřiště je navrženo s důrazem na soukromí a individualitu každé jamky, což poskytuje hráčům pocit izolace od ostatních. Výhledy na ikonickou horu Říp a České středohoří jen umocňují zážitek. Beřovice také poskytují širokou škálu odpališť, což umožňuje hru golfistům všech handicapových kategorií. Akademické hřiště je ideální pro trénink a je přístupné i bez golfového osvědčení.

Více o Beřovicích

Beřovice

Černý Most - Black Bridge Resort

Hřiště Černý Most, součást Centrální stezky, je plnohodnotné osmnáctijamkové hřiště v Praze, které se může pyšnit rychlými greeny a bohatými fairwayemi. Toto mladé, ale náročné hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní, od profesionálů až po děti. Resort nabízí výborné zázemí, včetně osvětleného a vyhřívaného driving range, chipping a putting ploch a tříjamkové akademie.

Více o Černém Mostě

Černý Most - Black Bridge Resort

Loreta Golf Pyšely

Loreta Golf Pyšely, také součást Centrální stezky, je umístěno v malebné krajině Posázaví. Hřiště navržené britským architektem Keithem Prestonem je ideální pro hru s rodinou či přáteli. Nabízí sportovní výzvy z mistrovských odpališť, ale zároveň je hratelné i pro středně pokročilé hráče. Loreta je známá svou kvalitní klubovou tradicí a výborným členským servisem.

Více o Loreta Golf Pyšely

Loreta Golf Pyšely

Golf Club Mstětice

Hřiště Mstětice, součást Královské stezky, je inspirováno skotskými linksy a nachází se jen kousek za Prahou. Charakterizuje jej mírně zvlněný terén, vysoké trávy lemující fairwaye a greeny chráněné bunkry a vodními překážkami. Vítr zde hraje klíčovou roli, což přidává na náročnosti hry. Mstětice hostí profesionální turnaje PGA of Czech Republic a jsou oblíbeným místem pro sportovní i firemní turnaje.

Více o Mstěticích

Golf Club Mstětice

Prague Golf Card 2024 je skvělou volbou pro každého golfistu, který si chce užít hru na krásných hřištích v okolí Prahy. Nezapomeňte si kartu aktivovat na teetime.cz a připravte se na nezapomenutelné golfové zážitky po celý rok. Těšíme se na vás na greenu!

Prague Golf Card 2024

Další čtení

Golf 24.06.2024

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open

Šestý ročník Tipsport Czech Ladies Open přidal do historie další nové jméno vítězky. Stala se jí Španělka Marta Martín, která ve finále turnaje Ladies European Tour vyrovnala počtem 63 ran (-9) rekord hřiště Beroun Golf Clubu. Jak si vedly české hráčky a kdo vybojoval olympijské hry v Paříži?

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open
Golf 11.06.2024

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?

Vítejte v posledním díle seriálu BMW TIME! Pokud jste spolu s profesionálkou Šideri Váňovou došli až sem, měli byste si zatleskat. To, že věnujete váš čas učením se a získáváním nových informací vás posouvá dál před ostatní hráče. Proto i tento poslední díl pro vás má přidanou hodnotu.

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?
Golf 28.05.2024

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting

Proč je patování nejdůležitější disciplínou golfu? Tyto statistiky vás možná překvapí. Pojďme se společně podívat na to, jaké tipy nám dala profesionální hráčka Šideri Váňová, a které 3 aspekty musíme zvládat, pokud se chceme v patování zlepšit.

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací