Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime
  • Golf
  •  / 15.01.2024

Nejlepší členství pro rok 2024

Golfová sezóna je zatím v nedohlednu, přesto se již teď vyplatí pomalu se podívat na nabídky golfových hřišť a zamyslet se, u kterého klubu si letos dáte členství! Na výběr máte z vícero možností ve vašem kraji či z virtuálních klubů. A přestože jste možná zarytý zastánce jednoho klubu, myslíme, že se vám vyplatí po očku se podívat i na jiné kluby s možná lepší nabídkou. Přinejhorším se alespoň ujistíte, že vaše volba klubu pro rok 2024 je ta nejlepší. A nic vám nebrání ani v tom si v případě výhodné nabídky zřídit členství ve více klubech, čerpat jejich výhody a jako primární klub (který se ukazuje třeba v přihlášce na turnaje na webu České golfové federace) si zvolit váš stávající domovský.

V České republice je momentálně přes 100 fungujících hřišť, na kterých si můžete zahrát. Podívali jsme se podrobně úplně na všechny, abychom pro vás jednotlivé nabídky na rok 2024 porovnali a vybrali cenově nejvýhodnější tzv. Budget členství, nejlepší členství v poměru cena/výkon (tzv. Zlatá střední cesta), aneb za dobré peníze hodně golfu. A VIP členství.

Některá hřiště mají tak specifickou nabídku, která se nám nehodila dát ani do jedné kategorie, přesto byla tak zajímavá, že jsme se ji rozhodli dát do speciální kategorie.

Předpokládáme, že třeba obyvatelé Prahy budou mít zájem o členství nejen na území Prahy, ale i o členství na hřištích ve Středočeském kraji. Níže si můžete rovnou najet na hřiště ve vašem kraji, nebo tam, kde vás to zajímá a dát se do čtení.

Kraje v Česku:Chcete přispívat na náš blog?

Ozvěte se nám!

Radek Srb
+420 602 121 089 | radek.srb@teetime.cz

Bloguj o golfu

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie3.png

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací